Atrakcyjne zniżki dla studentów AT w Fit Food i Restauracji Capri!

Niezmiernie miło nam poinformować o dwóch miejscach, gdzie dzięki magicznej legitymacji studenckiej możemy jeść i pić po studenckiej cenie :)

Restauracja Capri oraz Fit Food – bo o nich mowa – znajdują się w samym centrum Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej 30, niedaleko stacji Metra Świętokrzyska.

Krótki opis lokali i informacje o zniżkach:

Restauracja Capri odznacza się klimatyczną i niepowtarzalną atmosferą prosto z włoskiej wyspy Capri, która stała się inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego miejsca w samym centrum Warszawy. Restauracja łączy ze sobą tradycyjne połączenie włoskiego smaku z nutką fantazji włoskiego kucharza, którego pasją jest właśnie ojczysta kuchnia.

Restauracja Capri oferuje Studentom Akademii Teatralnej 20% zniżki na całe menu!

Zdrowy styl życia, racjonalne odżywianie to tematy którymi Fit Food zajmuje się na co dzień z wielką pasją i zaangażowaniem. Dlatego kucharz Fit Food przy współpracy z dietetykiem przygotował dla wszystkich zapracowanych i tych, którzy nie mają czasu przyrządzić sobie zdrowych posiłków specjalną ofertę. Menu składa się z dań wegetariańskich oraz typowych dań kuchni polskiej.

Legitymacja AT upoważnia do 10% zniżki na całe menu Fit Food!

Lojalnie uprzedzamy, że zniżki nie łączą się z innymi promocjami.

Zachęcamy do skorzystania z oferty! :)