„Arszenik” w Teatrze Baj – bilet specjalny na legitymację AT!

Obserwując duże zainteresowanie dorosłej publiczności teatrem lalek, teatrem animacji, Teatr Baj postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów i wprowadzić do swojego repertuaru spektakl dla dorosłych. W ten sposób pojawił się w Baju „Arszenik”.

Teatr Baj (a wraz z nim – Samorząd!) zaprasza studentów Akademii na spektakl „Arszenik”. Z tej okazji Baj przygotował dla studentów AT bilet specjalny po 16 zł! Tradycyjnie należy pokazać w okienku swoją legitymację studencką :)

Terminy najbliższych spektakli:
3 lutego 2012 (piątek) godz. 19:00
4 lutego 2012 (sobota) godz. 19:00
5 lutego 2012 (niedziela) godz. 19:00

Materiał promocyjny do obejrzenia w serwisie Youtube.

Autorami spektaklu są Marcin Bartnikowski i Marcin Bikowski – absolwenci Akademii Teatralnej, Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku. Współtworzyli grupę teatralną Kompania Doomsday, są także twórcami i założycielami Teatru Malabar Hotel.

Życzymy najlepszych wrażeń!