Ruszamy!

Kochani!

Dziś oficjalnie rusza nasza strona internetowa. Świeżutka, pachnąca, przygotowywana przez dłuższy czas, aby jak najlepiej służyła nam wszystkim.

Wierzę, że dzięki stronie będzie nam łatwiej informować Was o wszystkim, co ważne i pilne. Oraz o tym, co nieważne i niepilne, ale może ciekawe lub warte uwagi. :)

Przede wszystkim jednak powstała po to, aby wszyscy studenci mieli dostęp do dokumentów Akademii i Samorządu, informacji o Samorządzie i stypendiach oraz listy zniżek i promocji, przygotowanych dla studentów Akademii Teatralnej.

Nadal o wszystkich nowościach będziemy informować na naszej stronie na Facebooku. Planujemy też uruchomić newsletter, który pozwoli nam jeszcze szybciej docierać do każdego z osobna. Ale, mimo to, zachęcam do zaglądania tu co jakiś czas. :)

Nic nie jest doskonałe, więc zdaję sobie sprawę, że i ta strona – przygotowywana własnymi siłami – nie jest wolna braków albo błędów. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi i sugestie. Każda oferta pomocy również będzie mile widziana :)

Miłego zwiedzania!

Jakub Niżniowski
Przewodniczący Samorządu