Szlachetna Paczka Teatralna!

Kochani!

Akcja, której nie trzeba reklamować i powinna być dla wszystkich oczywista jak oddychanie. Idą swięta. Ludzie potrzebują pomocy. Możemy im pomóc.

W tym roku ZBIERAMY DLA:
Pani Katarzyny, która na co dzień opiekuje się 8-letnim synem Adasiem i chorym na guza mózgu, wymagającym stałej opieki mężem Janem. Po odjęciu wszystkich kosztów utrzymania i leczenia, na życie pozostaje ok. 390 zł na jednego członka rodziny.
Największym marzeniem rodziny jest wyremontowanie domu. Wówczas mieliby godne warunki życia.

Rodzina prosi tylko o najważniejsze potrzeby takie jak: żywność i środki czystości, których zakup odciążyłby ich budżet domowy. Będą również wdzięczni za węgiel, na który w tym roku nie będzie ich już stać.

GDZIE ZBIERAMY?
Dary prosimy zostawiać w gabinecie Samorządu Studetnów, jeśli nie wiecie gdzie to – przekażcie je starostom.

Zebrane dary opuszczą Akademię w piątek popołudniu, także mamy tylko trzy dni na zbiórkę! Wiemy, że to ekstremalnie krótko, ale wierzymy, że razem uda nam się zapełnić całą listę najbardziej potrzebnych produktów :)

CO ZBIERAMY?
Podstawowe produkty żywnościowe:
Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach

Potrzebne środki czystości:
Proszki do prania, Płyny do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasty do zębów, Płyny czyszczące, Szampony

Materiały szkolne dla Adasia:
Zeszyty, Farbki, Papier kolorowy, Bloki, Klej, Nożyczki, Przybory do pisania, Kredki, Piórnik

Do mieszkania:
Koc, Poduszka, Lodówka (Obecna często się psuje. Pani Katarzyna nie daje sobie z ciągłym jej naprawianiem a pan Jan nie jest w stanie jej pomóc ze względu na swoją chorobę.
Żelazko (po tym jak ostatnie się spaliło to rodziny nie stać na zakup kolejnego. Pani Katarzyna śmieje się, że chodzi teraz tylko w ubraniach, których nie trzeba prasować)
Węgiel na opał.

Adaś bardzo lubi samochodziki resoraki oraz piłkarzyki. Ucieszyłby się z takich zabawek. Rodzice nie chcą nic specjalnego dla siebie. Marzą tylko o zdrowiu.

Zainteresowanych szczegółową historią naszej świątecznej rodziny odsyłamy po link: www.szlachetnapaczka.pl/panel-uzytkownika/action,login,fid,enc_NTMyNjY0.html

Liczymy na Wasze wsparcie, bo wiemy na co Was stać! Każdy, nawet najmniejszy podarunek będzie powodem OGROMNEJ radości.Szlachetna Paczka