Komunikat w sprawie stypendium rektora 2012/2013

pieniądze

„Student, który chce otrzymać stypendium rektora, musi złożyć wniosek o przyznanie stypendium do 31 października 2012.

Zgodnie z ustawą, stypendium rektora otrzymuje nie więcej niż 10% studentów z danego kierunku. Wnioski rozpatruje rektor, który do 26 października 2012 ogłasza dokładne zasady przyznawania stypendiów.”

Ponieważ w najbliższym czasie nieznacznie zmieni się kształt wniosku o stypendium  rektora dla najlepszych studentów, polecamy wstrzymać się ze składaniem wniosków (co nie koliduje ze zbieraniem dokumentacji do wniosku) do czasu pojawienia się nowego wzoru, o czym będziemy informować (warto śledzić profil na Facebooku albo wpisać się na newsletter).

Przypominamy, że do wniosku o stypendium rektora należy dołączyć opinię dziekana.