Juwenalia Artystyczne 2012

Samorządy Studenckie Akademii Teatralnej i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zapraszają na studencką imprezę roku: Juwenalia Artystyczne!

Dołącz do nas na Facebooku!

 Gdzie i kiedy?

Niedziela, 13 maja, start o godz. 17.00

boisko na tyłach Akademii Teatralnej (ul. Miodowa 22)

 Program

17:00 „Ballady Wampirów” – piosenka aktorska w wykonaniu  II roku Wydziału Aktorskiego AT

18:00 Kompania Teatralna Mamro

19:00 Forfiters

20:00 Atom String Quartet

22:00 Arty Party

 

WSTĘP WOLNY!

Zajrzyj też na stronę Juwenaliów Warszawskich – tam też nas znajdziesz :)

Kulturalnie, teatralnie…:

KOMPANIA TEATRALNA MAMRO

www.mamro.pl

Kompania Teatralna Mamro – specyfik scenicznogenny o silnych właściwościach rozweselających, powstały w roku 2004 z ekstraktów Teatru Porażka i Teatru Słowa oraz elementów napływowych w Białołęckim Ośrodku Kultury. Podawać w niewielkich dawkach wieczorem po posiłku. Nie stosować w przypadku zaawansowanej ciąży i osób poniżej 16 roku życia. Skutki uboczne przedawkowania: trudności w złapaniu oddechu, bóle przepony, bóle mięśni twarzy, łzawienie. Zapobieganie przedawkowaniu: przestać oglądać natychmiast. Przed użyciem skonsultować się z psychologiem lub farmaceutą.

…i muzycznie :

 ATOM STRING QUARTET

www.atomstringquartet.com

Atom String Quartet jest jednym z nielicznych na świecie i pierwszym w Polsce kwartetem smyczkowym grającym jazz. Zespół tworzą – Dawid Lubowicz i Mateusz Smoczyński na skrzypcach, Michał Zaborski na altówce oraz Krzysztof Lenczowski na wiolonczeli. Są to muzycy, którzy na co dzień prowadzą własne zespoły oraz występują z najlepszymi polskimi artystami. Atom String Quartet wykonuje głównie własne kompozycje, które dzięki zastosowaniu tak nietypowej dla muzyki jazzowej obsady wykonawczej, brzmią bardzo nowocześnie i oryginalnie. Ten obiecujący kwartet stale zyskuje rozgłos i uznanie, w ostatnim czasie zdobył stypendium w programie Młoda Polska, przyznawane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Grand Prix Bielskiej Zadymki Jazzowej oraz został nominowany do nagrody Grand Prix Jazz Melomani w kategorii Nowa Nadzieja Roku 2010.

Album ASQ „Fade In” został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Fonograficzny Jazzowy Debiut Roku!

 

FORFITERS

www.facebook.com/pages/The-Forfiters/160890467271703

www.myspace.com/forfiters

Forfiters to elektryczny kwartet fusion, założony w warszawskim Studio Hear w 2010 roku przez młodych i niepokornych muzyków o zróżnicowanych korzeniach muzycznych. Forfiters wykonują własne, szalone, okraszone dawką humoru kompozycje czerpiąc natchnienie zarówno ze starych jak i współczesnych mistrzów gatunku.

Członkowie Forfiters to aktywnie koncertujący uczniowie warszawskiej szkoły jazzowej „Bednarska” i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, regularnie występujący na warszawskich scenach alternatywnych i jazzowych.

Forfiters mają już na koncie jeden album, nagrany w studio UMFC. Basista Grzegorz Bieżanek zdobył wyróżnienie indywidualne na konkursie „Powiew Młodego Jazzu” przy festiwalu Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze w październiku 2011 roku oraz został zaproszony na warsztaty w niemieckim Bautzen.