Warsztaty filmowe w Bahama Films – oferta dla studentów AT

Razem z Bahama Films zapraszamy na wiosenne warsztaty scenariopisarskie dla początkujących, dzięki któremu poznasz tajniki zawodu scenarzysty filmowego: dowiesz się, jak wybrać pomysł, opracować strukturę scenariusza oraz napisać zapadający w pamięci dialog, a także napiszesz scenariusz 30-minutowego filmu, będący formą zaliczenia warsztatów.

Koszt warsztatów to 1600 zł, dla studentów Akademii Teatralnej przewidziane są zniżki w wysokości 15%, przy zapisie 5 lub więcej osób zniżka ta wyniesie aż 20%.

Zapisy na warsztaty trwają do 19 lutego 2012 r. Zajęcia zaczynają się już pod koniec lutego. Szczegółowy harmonogram zajęć, program, galeria zdjęć z poprzednich edycji warsztatów oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie Bahama Films.