DZIEKANKA ZAMKNIĘTA NA ROK 2013/2014

UMFC_Dziekanka

Z przykrością informujemy wszystkich studentów Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, iż z powodu remontu nie będą mogli korzystać z dotychczasowego Domu Studenckiego – Dziekanka przy ul. Krakowskie Przedmieście 58/60.

Decyzję w tej sprawie otrzymaliśmy od Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

W związku z zaistniałą sytuacją władze Akademii Teatralnej zwróciły się do Uczelni warszawskich o udostępnienie miejsc noclegowych w swoich Domach Studenckich.

Na chwilę obecną odpowiedziała jedna uczelnia. Studenci Akademii Teatralnej będą mogli w roku akademickim 2013/2014 korzystać z Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej – USTRONIE – przy ul. Księcia Janusza 39 (Warszawa Wola). Do dyspozycji naszych studentów przeznaczono 10 miejsc noclegowych.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.